tr en
HAKKIMIZDA

 

 

Delteknik Makina Maden,inşaat,su sondajı ve zemin mühendisliği konularında faaliyet gösteren firmalara kaya delme ekipmanları ve diğer ürünleriyle hizmet vermektedir.Konusunda uzmanlaşmış personeli ile kaya delme işlerinizde düşük maliyetli hızlı çözümler sunmaktadır.

 

 

Yılların verdiği bilgi birikimini ve tecrübesini sektöründe çalıştığı firmalarla paylaşmakta olan Delteknik Makina, müşterilerine çözüm ortağı olmak için çalışmaktadır.Sınıfında lider markaların temsilciliğini yapmakta olan firmamız direk ithalatını yaptığı yüksek kaliteli ürünlerini müşterileri ile buluşturmaktadır.

 

 

Delteknik Makina ithalatını yaptığı ürünlerin yanı sıra sektörünün en büyük üreticisi Atlas Copco firmasının kaya delme ürünleriyle de hizmet vermektedir.Geniş ürün ve yedek parça stoğuyla müşterilerine en kısa zamanda en yüksek kaliteyi ulaştıran firmamız herzaman daha ileri gitmeyi amaç edinmiştir.

 

 

Gerek yurt dışından ithal ettiği gerek yurtiçinde imalatını yaptırdığı ürünleri ile sektörüne hizmet veren Delteknik Makina gücünü aldığı müşteri memnuniyeti ilkesi ile her geçen gün büyüyerek yoluna devam etmektedir.